r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Amazon pracuje nad pogromcą iPhone'a

Strona główna Aktualności

Od kilku miesięcy krążą plotki o tym, że Amazon po wypuszczeniu na rynek „zabójcy iPada” — Kindle Fire — szykuje się do ataku na iPhone'a. Według Bloomberga Foxconn, chiński producent telefonów, współpracuje z Amazonem nad tajemniczym urządzeniem.

Telefon Amazona dobrze wpasowałby się w linię niedrogich urządzeń, dzięki którym Amazon może czerpać dochody z książek. Fire okazał się bardzo trafionym produktem i smartfon może pójść w jego ślady. Urządzenie, które prawdopodobnie zobaczymy pod koniec przyszłego roku, będzie działać pod kontrolą zmodyfikowanego Androida. Są spore szanse, że będzie miało również własne mapy.

Według informatorów Bloomberga, Amazon kupuje patenty, które które pozwolą mu wejść na rynek smartfonów z nowym produktem i móc go bronić przed konkurencją na drodze sądowej.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.