reklama

Amazon w końcu oficjalnie w Polsce? Powstało już konto na Twitterze

Strona główna Aktualności

O autorze

Na dziobie okrętu. Stawia znaczące nad znaczonym, lubi czapki z daszkiem, teorię gier, tłumaczenia maszynowe i karabiny maszynowe.

Właśnie pojawiły się pierwsze przesłanki, które pozwalają twierdzić, że wkrótce do Polski zawita na dobre firma, na którą czekało wielu. Na Twitterze pojawiło się bowiem oficjalnie konto Amazon Polska.

Na razie brakuje jakichkolwiek dodatkowych informacji na temat oficjalnego startu sklepów Amazona w Polsce. Opublikowano jak dotąd jeden tweet, który zdaje się być oficjalnym powitaniem. Nie zabrakło nawet takich hasztagów, jak #MakeHistory.

W praktyce zaprezentowano tutaj zarys dotychczasowej działalności firmy, brakuje natomiast informacji o oficjalnym uruchomieniu sklepów internetowych dla polskich internautów. Wiadomo jednak, że firma nie prowadzi oficjalnych kont w serwisach społecznościowych w regionach, gdzie nie świadczy podobnych usług. Czy zatem wkrótce zapomnimy o konieczności kupowania produktów Amazona za pośrednictwem sąsiadów zza zachodniej granicy?

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama