r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Amazon zainteresowany przejęciem Palma od HP

Strona główna Aktualności

Popularna sieć sklepów internetowych Amazon może wkrótce stać się właścicielem Palma, który obecnie należy do HP.

Amazon stale rozwija ofertę własnych urządzeń - do sprzedawanych od kilku lat czytników Kidle dołączył własnie rozsądnie wyceniony, bazujący na Androidzie tablet Kindle Fire. Okazuje się jednak, że ambicje Amazona na tym się nie kończą. Jak informuje VentureBeat, Amazon jest bliski przejęcia firmy Palm od HP. Hewlett-Packard chce jak najszybciej pozbyć się Palma (którego kupił w 2010 roku), głównie z powodu fatalnej sprzedaży urządzeń bazujących na systemie webOS, którego Palm był autorem. Dla Amazona jest to wyjątkowa okazja do pozyskania gotowego systemu i szeregu towarzyszących mu technologii i patentów. Ciekawostką jest także fakt, że Jon Rubinstein - były CEO Palma - dołączył w ubiegłym roku do zarządu Amazon.

Ile Amazon zapłaci za przejęcie Palma? Na pewno nie będzie to 1,2 miliarda dolarów, jakie na tę firmę wyłożył Hewlett-Packard. Analitycy są zgodni - niezależnie komu HP sprzeda swój nieszczęśliwy nabytek, odzyska jedynie niewielką część wydanych środków.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.