r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Amazon zapowiada następcę Voyage'a, nowy czytnik Kindle z najwyższej półki

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Minęły niecałe dwa lata, odkąd Amazon zaprezentował ostatni „flagowy” czytnik e-booków, Kindle Voyage. Mimo że firma skupiła się w ostatnim czasie na produkcji i promocji takich urządzeń, jak Amazon Echo i tabletów czy smartfonów, to już wkrótce zaprezentowany zostanie następca Voyage’a.

Informacjami na ten temat podzielił się na Twitterze Jeff Bezos, szef Amazona zaangażowany także w działalność Blue Origin – firmie, które nie bez sukcesów pracuje nad turystycznymi lotami na orbitę. Niestety nie opublikował on żadnych szczegółów dotyczących nowego Kindle’a – wciąż nieznana jest nawet jego nazwa.

Wiadomo natomiast, że nowy czytnik z najwyższej półki jest już prawie gotowy. Wszelkie dodatkowe informacje mają się pojawić już w przyszłym tygodniu. Trudno jednak stwierdzić, aby zapowiedź wzbudziła szczególny entuzjazm.

Społeczność Twittera nie wyraża raczej potrzeby posiadania nowego urządzenia, ponadto z powodzeniem wykorzystują oni aplikację Kindle na smartfony. Zwłaszcza, że Voyage po dwóch latach od premiery wciąż kosztuje 200 dolarów, a od czasu jego premiery pojawiło się wiele mniejszych producentów oferujących czytniki w całkiem atrakcyjnych, przynajmniej w porównaniu do Amazona, cenach.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.