r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

America's Army: Proving Grounds Beta

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki

America’s Army: Proving Grounds to kolejna część znanej serii bezpłatnych strzelanek sieciowych, która pierwotnie stworzona została, aby zachęcić młodych Amerykanów do wstępowania do armii.

Obecnie to jedna z popularniejszych gier online, przy czym zmianami wprowadzanymi w kolejnych odsłonach twórcy zdążyli już niestety popsuć opinię u swoich fanów. Tytuł tworzony ponoć w zgodzie z uwagami miłośników marki Proving Grounds jest próbą powrotu do dawnej renomy.

Po szybkim założeniu konta, które niezbędne jest do zabawy, uzyskujemy możliwość udziału w różnego rodzaju wirtualnych działaniach zbrojnych. Na starannie zaprojektowanych mapach mogą ścierać się zespoły po 6 lub 12 żołnierzy. Przyglądając się z bliska działaniom przeciwnika można dokładnie i starannie przygotować dla oddziału odpowiednią strategię, dzięki której wyjdziemy ze starcia zwycięsko.

Ponadto, w trakcie rozgrywki pojawiają się misje z określonymi celami. Chodzi głównie o wyrwanie flagi z rąk nieprzyjaciela, aktywację porozstawianych w różnych miejscach ładunków wybuchowych lub innych urządzeń. Zanim przystąpimy do starcia pozostanie wybrać stronę konfliktu, a potem odpowiednie do zadania wyposażenie. Będziemy nie tylko otwarcie strzelać, ale też czaić się na przeciwnika kucając lub czołgając się, a niekiedy, by zapobiec osłabieniu własnej ekipy przyjdzie nam opatrzyć rannych przyjaciół.

America’s Army: Proving Grounds to nowoczesny, militarny FPS bardzo mocno osadzony we współczesnych realiach wojennych. Posiada doskonałą ścieżkę dźwiękową, wysoki realizm zachowań oraz ruchu postaci jak również przebiegu całej akcji gry.

Uwaga!

  • W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy w dowolnym momencie chociażby zaprosić do rozgrywki.
© dobreprogramy

Publikacje powiązane

America's Army: Proving Grounds na weekend

7
06.09.2013  •  Rafał Szramowiat

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Americas Army: Proving Grounds Beta - kolejną część znanej serii bezpłatnych strzelanek sieciowych, która pierwotnie stworzona została, aby zachęcić młodych Amerykanów do wstępowania do armii. . Obecnie to jedna z popularniejszych gier online, przy czym zmianami wprowadzanymi w kolejnych odsłonach twórcy zdążyli już niestety popsuć opinię u swoich fanów. Tytuł tworzony ponoć w zgodzie z uwagami miłośników marki Proving Grounds jest próbą powrotu do dawnej renomy. Po szybkim założeniu konta, które niezbędne jest do zabawy, uzyskujemy…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   41 #4 03.04.2016 17:01

Fajnie wygląda, ciekawe jak z grywalnością, kolejna którą trzeba przetestować :D

  #3 25.07.2015 20:00

Czy obecnie gra AA to nadal symulator żołnierza, jak AA 2 i 3 czy raczej kupa jakich wiele w obecnych FPSach, które różnią się tylko i wyłącznie grafiką, rozbłyskami i ilością pastelowych kolorów?

walgav   17 #2 19.06.2015 18:11

trzeba zobaczyć czy warta miejsca na dysku :P

  #1 17.09.2013 20:57

czy jest to gra typu stary dobry America's Army 2 lub 3 ?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.