America's Army: Proving Grounds Beta

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program

America’s Army: Proving Grounds to kolejna część znanej serii bezpłatnych strzelanek sieciowych, która pierwotnie stworzona została, aby zachęcić młodych Amerykanów do wstępowania do armii.

Obecnie to jedna z popularniejszych gier online, przy czym zmianami wprowadzanymi w kolejnych odsłonach twórcy zdążyli już niestety popsuć opinię u swoich fanów. Tytuł tworzony ponoć w zgodzie z uwagami miłośników marki Proving Grounds jest próbą powrotu do dawnej renomy.

Po szybkim założeniu konta, które niezbędne jest do zabawy, uzyskujemy możliwość udziału w różnego rodzaju wirtualnych działaniach zbrojnych. Na starannie zaprojektowanych mapach mogą ścierać się zespoły po 6 lub 12 żołnierzy. Przyglądając się z bliska działaniom przeciwnika można dokładnie i starannie przygotować dla oddziału odpowiednią strategię, dzięki której wyjdziemy ze starcia zwycięsko.

Ponadto, w trakcie rozgrywki pojawiają się misje z określonymi celami. Chodzi głównie o wyrwanie flagi z rąk nieprzyjaciela, aktywację porozstawianych w różnych miejscach ładunków wybuchowych lub innych urządzeń. Zanim przystąpimy do starcia pozostanie wybrać stronę konfliktu, a potem odpowiednie do zadania wyposażenie. Będziemy nie tylko otwarcie strzelać, ale też czaić się na przeciwnika kucając lub czołgając się, a niekiedy, by zapobiec osłabieniu własnej ekipy przyjdzie nam opatrzyć rannych przyjaciół.

America’s Army: Proving Grounds to nowoczesny, militarny FPS bardzo mocno osadzony we współczesnych realiach wojennych. Posiada doskonałą ścieżkę dźwiękową, wysoki realizm zachowań oraz ruchu postaci jak również przebiegu całej akcji gry.

Uwaga!

  • W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy w dowolnym momencie chociażby zaprosić do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!