Amiga Explorer 2010.0.2

Strona główna Windows Internet i komunikacja Inne programy internetowe
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Amiga Explorer to oprogramowanie sieciowe, które pozwala na uzyskanie dostępu do zasobów komputera Amiga bezpośrednio z poziomu systemu operacyjnego Windows.

Na uwagę zasługuje wyjątkowo nieskomplikowana konfiguracja Amiga Explorer, która wymaga zaledwie kilku kliknięć myszą w systemie operacyjnym Windows. Dostęp do możliwości oferowanych przez narzędzie uzyskujemy natomiast z poziomu Eksploratora Windows (program występuje tu w formie jednego z urządzeń sieciowych). Do obsługi możemy jednak wykorzystać także inne aplikacje, jak np. Directory Opus.

Amiga Explorer służy do kopiowania i przenoszenia danych (do i z Amigi), zmiany nazwy, usuwania, formatowania i oferuje możliwość zapoznania się z właściwościami poszczególnych plików, katalogów oraz woluminów. Dostępna jest również funkcja zapisywania i odczytywania plików ADF przy wykorzystaniu techniki "przeciągnij i upuść".

Za sprawą Amiga Explorer uzyskamy dostęp do wirtualnych dysków HDF i obrazów dysków ROM z opcją kopiowania ich zawartości z Amigi na PC, a także będziemy mogli uzyskać dostęp do informacji na temat atrybutów plików.

Uwaga!

  • Korzystanie z programu Amiga Explorer wymaga połączenia komputera PC i Amigi za pomocą kabla szeregowe null-modem, adaptera szeregowego Bluetooth lub przy użyciu TCP/IP. Szczegółowe informacje związane z kompatybilnością i wymaganiami znajdują się na oficjalnej stronie producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!