r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Amiga Explorer 2010.0.2

Strona główna Windows Internet i komunikacja Inne programy internetowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Amiga Explorer to oprogramowanie sieciowe, które pozwala na uzyskanie dostępu do zasobów komputera Amiga bezpośrednio z poziomu systemu operacyjnego Windows.

Galeria programu

Na uwagę zasługuje wyjątkowo nieskomplikowana konfiguracja Amiga Explorer, która wymaga zaledwie kilku kliknięć myszą w systemie operacyjnym Windows. Dostęp do możliwości oferowanych przez narzędzie uzyskujemy natomiast z poziomu Eksploratora Windows (program występuje tu w formie jednego z urządzeń sieciowych). Do obsługi możemy jednak wykorzystać także inne aplikacje, jak np. Directory Opus.

Amiga Explorer służy do kopiowania i przenoszenia danych (do i z Amigi), zmiany nazwy, usuwania, formatowania i oferuje możliwość zapoznania się z właściwościami poszczególnych plików, katalogów oraz woluminów. Dostępna jest również funkcja zapisywania i odczytywania plików ADF przy wykorzystaniu techniki "przeciągnij i upuść".

Za sprawą Amiga Explorer uzyskamy dostęp do wirtualnych dysków HDF i obrazów dysków ROM z opcją kopiowania ich zawartości z Amigi na PC, a także będziemy mogli uzyskać dostęp do informacji na temat atrybutów plików.

Uwaga!

  • Korzystanie z programu Amiga Explorer wymaga połączenia komputera PC i Amigi za pomocą kabla szeregowe null-modem, adaptera szeregowego Bluetooth lub przy użyciu TCP/IP. Szczegółowe informacje związane z kompatybilnością i wymaganiami znajdują się na oficjalnej stronie producenta.
© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Amiga Corner #2: przenosimy dane z PC do Amigi

24
ROZRYWKA 12.11.2015 | Paweł Gazda

W drugim odcinku Amigowego kącika skupiamy się na bardzo istotnej kwestii, czyli przenoszeniu danych z PeCetów na Amigę. Niestety proces ten nie jest tak prosty, jak włożenie amigowej dyskietki do pecetowej stacji dyskietek (której pewnie i tak już nie macie). Czeka nas o wiele więcej roboty, ale i satysfakcja z udanego transferu będzie większa. W naszym poradniku opisujemy metodę przenoszenia danych poprzez kabel null-modem oraz oprogramowanie Amiga Explorer, który możecie pobrać z naszej bazy. Warto mieć na uwadze, że jest on rozpowszechniany na licencji shareware, ale bez ograniczenia w…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Dementor   37 #1 10.01.2016 11:46

Taki link wprowadzający a propos tego programu http://utorrenty.pl/amiga-explorer-2010-0-2-dla-windows/

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.