Amiga Racer 3.97

Strona główna Windows Gry Wyścigi
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bezpłatne wyścigi Amiga Racer stanowią stylowy ukłon w stronę klasycznych gier tego typu, takich jak chociażby niezapomniany Lotus lub OutRun. Jak sama nazwa jasno wskazuje, twórcy ogromnym szacunkiem darzą niegdyś najpopularniejszy domowy komputer i to tak, że nawet wydali swój projekt m.in. w wersji dla Amiga OS. Każdy fan klimatów retro powinien produkcji tej szansę, zwłaszcza z uwagi na udźwiękowienie.

Przy radosnym pędzeniu przed siebie w tle popiskują specjalnie stylizowane melodie, z których część to przetworzenie doskonale znanych motywów sprzed kilku dekad. Sama grafika również miło zaskakuje. Z jednej strony mamy charakterystycznie ciągnące się i wijące, niby proste pod względem oprawy trasy, z drugiej dwuwymiarowe obiekty cieszą szczegółowością oraz wykonaniem. Są różne auta, a także kilka scenerii do wyboru.

Projekt oferuje sporo, a dodatkowe bonusy można odblokować wspierając finansowo twórców i rejestrując Amiga Racer. Nie jest to jednak wymagane do zabawy. Sama rozgrywka opiera się na szybkim mijaniu kolejnych punktów kontrolnych, udanym braniu zakrętów plus przemykaniu obok innych uczestników ruchu drogowego. Odpowiedni poziom wyzwania gwarantują tutaj róznorakie ustawienia trudności.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!