r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AmigaOS 4.0 dla klasycznych Amig

Strona główna Aktualności

Już niedługo do sprzedaży trafi finalna wersja systemu AmigaOS 4.0 dla komputerów Amiga 1200/3000/4000 wyposażonych w procesor PowerPC.

Wersja ta jest funkcjonalnie identyczna z tą wypuszczoną na platformę AmigaOne (pisaliśmy o niej w ub.r.) i może być równolegle zainstalowana z systemem AmigaOS 3.x. AmigaOS for Classic Amiga pojawi się w sprzedaży około 30 listopada, zależnie od kraju. Dystrybucją zajmie się firma Acube Systems. Ponieważ dla komputerów Amiga, określanych jako Classic, wyprodukowano bardzo dużo urządzeń, często już nie produkowanych, klienci powinni sprawdzić, czy ich sprzęt jest obsługiwany przez najnowszy AmigaOS przed dokonaniem zakupu. AmigaOS 4.0 Classic wymaga przynajmniej 64 MB pamięci i 200 MB miejsca na dysku, a także odpowiedniej karty-akceleratora z procesorem PowerPC (CyberstormPPC lub BlizzardPPC).

AmigaOS 4.0 for Classic Amiga będzie kosztować 74 EUR (273 PLN).

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.