r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Amnestia od RIAA ?

Strona główna Aktualności

RIAA (Recording Industry Association of America), organizacja reprezentująca główne amerykańskie studia nagraniowe, zapowiedziała podobno, że niebawem udzieli amnestii każdemu kto zobowiąże się nie pobierać więcej nielegalnymi drogami plików, a także zniszczy posiadane przez siebie ich kopie znajdujące się w pamięci komputera. Wliczyć w to należy płyty CD-R, zawierające "empetrójki" nielegalnego pochodzenia. Amnestia ma nie dotyczyć osób "namierzonych" przez RIAA, bądź tych, przeciw którym toczy się już postępowanie.

Zobowiązanie wraz z kopią dokumentu ze zdjęciem będzie trzeba przysłać do RIAA. Każdy kto złamie dane słowo zostanie pociągnięty do odpowiedzialności za naruszenie praw autorskich. Program udzielania amnestii ma zostać ogłoszony razem ze zbliżającą się kolejną lawiną pozwów RIAA przeciwko pobierającym pliki muzyczne użytkownikom za pośrednictwem sieci P2P.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.