Amolto Call Recorder Amolto Call Recorder 3.16.4

Strona główna Windows Dodatki Rozszerzenia programów
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Amolto Call Recorder to darmowe narzędzie do nagrywania rozmów przeprowadzanych za pośrednictwem jednego z najpopularniejszych komunikatorów internetowych, czyli Skype’a.

Program umożliwia rejestrowanie dźwięku i/lub obrazu zaledwie jednym kliknięciem myszy. Istnieje również opcja automatycznego nagrywania rozmowy od razu po uruchomieniu Skype’a. Aplikacja pozwala na zatrzymanie nagrywania i szybkie wznowienie w dowolnym momencie. W opcjach Amolto Call Recorder możemy zdefiniować rozmaite ustawienia, w tym chociażby rozdzielczość nagrywanego materiału, jakość dźwięku, liczbę klatek na sekundę i nie tylko.

Materiały nagrane przez Amolto Call Recorder zapisywane są do plików w formacie MP4, które możemy po prostu odsłuchać bądź też – w razie potrzeby – udostępnić innym użytkownikom na przykład za pośrednictwem maila.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!