AmpliTube AmpliTube 4.6.1

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

AmpliTube to narzędzie, które umożliwia modyfikowanie dźwięku gitary oraz basów. Może być uruchomione w formie samodzielnej aplikacji lub jako dodatek do ulubionej cyfrowej stacji roboczej użytkownika.

Opisywany program skierowany jest zarówno do nowicjuszy, jak i weteranów, którzy otrzymują do dyspozycji wszystkie niezbędne opcje, jakie są przydatne w trakcie edytowania dźwięków gitary. Co ciekawe, AmpliTube nie wymaga posiadania prawdziwej gitary, gdyż możemy symulować dźwięki wydawane przez ten niezwykle popularny instrument muzyczny, ciesząc się możliwością generowania niezwykle realistycznego brzmienia.

AmpliTube oferuje możliwość pracy w trójwymiarowych pomieszczeniach kolumnowych (w tym małe studia oraz duże hale), gdzie sami ustawiamy pozycję mikrofonów oraz głośników, a także robimy użytek z udostępnionych wzmacniaczy (pięć modeli do wyboru: Brit 8000, Brit 9000, Red Pig, Brit Silver i Brit Valve-Pre), korzystając z ośmiościeżkowego rejestratora dźwięku i czterościeżkowego loopera.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!