r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AndFTP 4.5

Strona główna Android Narzędzia Przesyłanie plików

AndFTP jest prostym w obsłudze klientem FTP oraz odmian tego protokołu. Program obsługuje protokoły FTP, SFTP, FTPS oraz SCP.

Galeria programu

W jego konfiguracji mamy możliwość zapisania wielu połączeń, ale niestety nie ma możliwości nadania im własnych nazw. Jak przystało na klienta FTP z prawdziwego zdarzenia, AndFTP obsługuje wznawianie połączeń (jeżeli serwer na to pozwala), połączenia szyfrowane oraz synchronizację plików, gdzie do wyboru mamy czy urządzeniem głównym ma być telefon czy serwer zdalny.

Synchronizacja jest ciekawą opcją tworzenia kopii zapasowych. Aplikacja pozwala na ustawienie, czy przesyłanie danych ma odbywać się zawsze, czy tylko przy połączeniach WiFi, oraz czy ma uwzględniać podkatalogi. Synchronizacja może odbywać się na podstawie harmonogramu tak, aby wykonywała się automatycznie.

Wersja Pro udostępnia opcję synchronizacji katalogów, połączeń SCP, a także zapisywania własnych poleceń i importowania ustawień z pliku.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.