r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Andrino Play — VoD na urządzeniach mobilnych Samsunga

Strona główna Aktualności

Dziś wystartowała nowa platforma filmowa — Andrino Play — dostępna za darmo na urządzeniach mobilnych Samsunga, od smartfonów, przez Galaxy Note, po tablety.

Do zasobów filmowych można z nich dostać się za darmo, korzystając z sieci WiFi za pośrednictwem aplikacji Andrino Play. Można z platformy skorzystać także za pośrednictwem sieci 3G, ale ponieważ Samsung (przynajmniej na razie) nie dogadał się z polskimi operatorami w sprawie darmowego transferu danych ze swojej platformy, w niektórych przypadkach bardziej opłacalny będzie bilet do kina lub wydanie DVD.

Biblioteka zawiera w tej chwili ponad 500 filmów, od kinowych hitów po nagradzane, ale mało znane ambitniejsze produkcje i ciągle rośnie. Produkcje zostały podzielone na kategorie tematyczne i gatunkowe, kolekcję można samemu przeszukiwać oraz zapisywać swoje listy. Możliwy jest także powrót do momentu, w którym odtwarzanie zostało przerwane.

r   e   k   l   a   m   a

Samsung chwali się, że jest to pierwsza w Polsce platformą VoD (Video on Demand) przeznaczona dla urządzeń mobilnych. Aplikację Andrino Play można pobrać ze sklepu Samsung Apps na urządzenia z Androidem 2.3 lub nowszym. Niedługo Andrino Play trafi także na Samsung Smart TV oraz na urządzenia działające pod kontrolą Bada OS. Nazwa słusznie kojarzy się z niepozornym urządzeniem Andrino Box.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.