r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Android 4.0 na konferencji Samsunga?

Strona główna Aktualności

Samsung zaprasza na konferencję prasową, która odbędzie się 11 października w San Diego — Samsung Mobile UNPACKED 2011.

Podczas wydarzenia zaprezentowane zostają najnowsze urządzenia Samsunga… i coś jeszcze. Sporą niespodzianką jest podtytuł tegorocznej konferencji — Google Episode (Odcinek Google) i obecność logo firmy z Mountain View na zaproszeniach. Ale skoro już tam jest, to z pewnością i ta firma ma coś ciekawego do pokazania.

I tu pole do popisu mają miłośnicy wróżenia z fusów. Prawie pewnym jest, że Google ma zamiar w San Diego pokazać Androida 4.0 Ice Cream Sandwich. W końcu premiera tego systemu zbliża się wielkimi krokami i od dawna krążą słuchy, że zobaczymy go już w październiku. Ta wersja systemu ma być wolna od podziału na linie dla urządzeń o małych (2.x) i dużych (3.x) ekranach (w przeciwieństwie do iOS), i może wprowadzić prawdziwą rewolucję na rynku systemów mobilnych. W kwietniu wyciekły zrzuty ekranu Androida 4.0, a kilka godzin temu na serwisie Engadget pojawił się film prawdopodobnie prezentujący nowy system firmy Google.

r   e   k   l   a   m   a

Poza samym systemem, na konferencji zaprezentowany również może być telefon będący wynikiem współpracy Google'a i Samsunga. Ale na razie media nie są zgodne nawet co do nazwy nowego modelu — niektórzy nazywają go Nexus Prime, inni Droid Prime lub Galaxy Nexus. Jedno jest pewne: telefon będzie działał pod kontrolą Androida 4.0, więc jest na co czekać.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.