r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Android 4.1 coraz bliżej, a co z CyanogenMod?

Strona główna Aktualności

Google zaprezentował Androida 4.1 (Jelly Bean) podczas konferencji I/O w zeszłym tygodniu i w ciągu kilku tygodni zostanie udostępniony. Zespół tworzący CyanogenMod — najpopularniejszą obecnie autorską modyfikację Androida — nie marnuje czasu i już zapowiedział wydanie własnej modyfikacji Jelly Bean.

CyanogenMod 10 oparty na Androidzie 4.1 zostanie wydany tak szybko, jak będzie to możliwe. Programiści jeszcze nie mają kodu źródłowego Jelly Bean, ale przypuszczają, że nie napotkają problemów. Modyfikacje z projektu Butter nie powinny być trudne do wprowadzenia. CyanogenMod 10 będzie dostępny dla wszystkich urządzeń spełniających wymagania wersji 9, której rozwój zostanie zakończony. Nadal rozwijana będzie również wersja 7 dla starszych modeli.

CyanogenMod został już zainstalowany na przeszło 2,5 miliona urządzeń, codziennie instalowany jest około 12 tysięcy razy. W ciągu ostatniego miesiąca przybyło około pół miiona użytkowników tego systemu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.