r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Android 4.4.1 wydany! Przynosi szereg usprawnień i poprawia błędy

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Minął nieco ponad miesiąc od premiery nowego Androida, który przyniósł szereg nowości zarówno wizualnych jak i tych skrytych głębiej w oprogramowaniu. Google nie ustrzegło się jednak błędów i wydało szereg usprawnień, które są już dostępne do pobrania jako Android 4.4.1.

Zwyczajem już jest, że firma nie podaje szczegółowej listy zmian i podobnie jest z kompilacją o wdzięcznej nazwie - KOT49E. Z wpisu na portalu społecznościowym Google+ wynika jednak, że usprawnienia dotyczą przede wszystkim aparatu fotograficznego oraz ogólnej płynności działania Nexusa 5, najnowszego flagowca firmy. Aktualizacja ma wyeliminować problemy związane z wydłużonym czasem reakcji autofocusa i spowolnionym robieniem zdjęć. Poprawki dotknęły również jakości dźwięku, która nie należała do mocnych stron urządzenia.

Kalifornijscy programiści nie skupili się tylko i wyłącznie na Nexusie 5. Usprawniona została również nową maszyna wirtualna – ART, która nie powoduje już tylu problemów z aplikacjami takimi jak WhatsApp. Poprawiono również pasek statusu, który w niektórych sytuacjach tracił przeźroczystość.

r   e   k   l   a   m   a

Nie wszystkie poprawki zostały wychwycone przez użytkowników, jednak już wkrótce powinno okazać się, czy większość błędów z 4.4 została naprawiona.

OTA zostanie zapewne wydane w ciągu najbliższych dni. Wkrótce upublicznione zostaną obrazy dla wspieranych Nexusów, które pobrać będzie można z oficjalnej strony Google.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.