r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Android 7.0 Nougat trafia na Xperię XA i daje 1 GB wolnej przestrzeni

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Topowe smartfony Sony mogą liczyć na dobre wsparcie ze strony producenta, który nie każe zbyt długo czekać na aktualizacje do nowszych wersji Androida. Całkiem dobrze jest również w przypadku modeli ze średniej półki – Xperia XA1 i X znalazły się na liście urządzeń, które dostają najnowsze paczki aktualizacji. Teraz Sony wydało Androida Nougat na Xperię XA i XA Ultra.

Android 7.0 Nougat wylądował na Xperii XA wraz z aktualizacją oznaczoną 33.3.A.0.127. Nougat trafił na trzy warianty z Single SIM – F3111, F3113 i F3115 oraz na dwie edycje z Dual SIM – F3112 i F3116. Aktualizacja przynosi ulepszoną aplikację kamery, wsparcie dla trybu Multi-Window, więcej przestrzeni na dane (około 1 GB więcej względem Androida Marshmallow), biuletyny bezpieczeństwa z maja 2017 r. oraz inne mniejsze poprawki i usprawnienia.

Aktualizacja trafiła również na Xperię XA Ultra w wariantach Single SIM (F3211, F3213 i F3215) i Dual SIM (F3212 i F3216) a niebawem powinna zostać wydana na pozostałe wersje tego modelu. Nowe oprogramowanie oznaczone jest jako 36.1.A.0.179. Wśród nowości znajdziemy tryb Multi-Window, paczkę poprawek i usprawnień oraz biuletyny bezpieczeństwa z datą 5 maj 2017 r.

r   e   k   l   a   m   a

Android 7.0 Nougat dla Xperii XA dostępny jest jako aktualizacja OTA. Pobierzecie i zainstalujecie go z poziomu ustawień smartfonu.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.