r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Android i WebOS w nowych wersjach, Windows Mobile za kilka dni

Strona główna Aktualności

Początek października zdaje się być dość szczęśliwym okresem dla osób korzystających z urządzeń przenośnych wyposażonych w systemy operacyjne firmy Google, Palm czy Microsoft. Wszystkie te trzy firmy udostępniają bowiem najnowsze wersje swoich mobilnych OSów: Android oraz WebOS zostały już uaktualnione. Windows Mobile 6.5 pojawi się na rynku za kilka dni.

Najnowszy Android (oznaczony numerem 1.6 czy jak kto woli nazwą kodową Donut) obsługuje CDMA (ang. Code Division Multiple Access), co umożliwi wykorzystanie tego systemu operacyjnego w telefonach takich operatorów jak Verizon czy Sprint (który już teraz planuje udostępnić urządzenie wyposażone w OS firmy Google). Co więcej, poprawiono również samo jądro Androida dodając obsługę WiMAX. Oprócz tego wprowadzono takie poprawki jak możliwość projektowania interfejsów sterowanych gestem, lepszą obsługę wbudowanej kamery czy poprawiony system indeksowania i wyszukiwania.

O najnowszej wersji swojego mobilnego systemu operacyjnego poinformował również Palm. WebOS 1.2 wprowadza, między innymi, obsługę LinkedIn w usłudze synchronizacyjnej Palm Synergy. Dodatkowo, producent tego OSa poinformował, że już niedługo w internetowym sklepie z aplikacjami pojawią się wersje komercyjne niektórych programów.

r   e   k   l   a   m   a

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami system Windows Mobile 6.5 pojawić się ma na rynku już 6 października.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.