r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Android pod Windowsem dzięki WindowsAndroid

Strona główna Aktualności

Fani Androida pracujący na co dzień na komputerach pod kontrolą Windowsa zapewne próbowali rozwiązań takich jak BlueStacks, umożliwiających uruchomienie aplikacji z urządzeń przenośnych na PC. A gdyby dało się pod Vistą, 7 lub 8 korzystać z takiego Ice Cream Sandwich jako zwyczajnego programu? Okazuje się, że od dawna myśleli o tym Chińczycy z młodej firmy SocketeQ. Każdy może sprawdzić już jak obsługuje się (na razie przyciętego o kilka funkcji) Androida w wersji 4.0.3r1 na PC — dzięki rozwijającemu się prężnie projektowi WindowsAndroid.

Na początek należy wykazać się dozą cierpliwości i dociekliwości, bowiem serwery twórców chwilowo padły (kopia strony z Google), więc trzeba odpowiednią paczkę do pobrania namierzyć. Instalacja przebiega bezproblemowo i wypada tylko upewnić się, że w nazwie katalogu docelowego nie ma spacji, gdyż inaczej program nie zadziała. Domyślnych aplikacji androidowych nie ujrzymy tu za wiele, dostępu do Sklepu Play też nie ma, niemniej już dopatrzono się, że można pokombinować wrzucając pliki apk do katalogu windowsandroid_root\data\app na dysku. Pamiętajcie, że to oprogramowanie w bardzo wczesnej wersji. SocketeQ wkrótce zapowiada nowe wydanie.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.