reklama

Android wreszcie z tematami graficznymi

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

System mobilny Android jest już dostępny na rynku ponad cztery miesiące, dwa tygodnie można natomiast korzystać ze sklepu on-line z aplikacjami dla tego systemu. Dopiero teraz jednak użytkownicy znudzeni analogowym zegarem zawieszonym nad taflą morza mogą odetchnąć - jest aplikacja umożliwiająca zmianę kompozycji urządzenia.

Aplikacja Open Home - Lite stworzona przez Better Android Apps obsługuje kompozycje i pozwala zmienić wysłużony, analogowy zegarek na coś bardziej interesującego. Kompozycje zawierają tła i elementy zapożyczone z forum xda-developers. Są oczywiście inne aplikacje pozwalające zmieniać kompozycje w Androidzie, ale jak narzekali ich użytkownicy, żadna dotąd nie zachowywała "stylu Androida". Open Home - Lite wprowadza ponadto jeszcze jedną ciekawostkę - oferuje sześć przestrzeni roboczych, co efektywnie rozszerza liczbę możliwych do umieszczenia na pulpicie widgetów i aplikacji.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieKosztuje prawie milion złotych rocznie. Aplikacja mObywatel oferuje bardzo mało