r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Androidify

Strona główna Android Rozrywka i hobby Inne programy dla hobbystów

Androidify to świetna, warta uwagi aplikacja na smartfony i tablety z systemem operacyjnym Android, pozwalająca tworzyć własne... Androidy!

Galeria programu

To jedna z najbardziej zabawnych androidowych aplikacji stworzonych przez Google. Ujmuje prostotą i łatwością obsługi, a jednocześnie dostarcza mnóstwo frajdy. Możemy stworzyć w niej własnego Androida, wyglądem przypominającego zielonego stwora z logo systemu operacyjnego od Google. Pole kreatywności mamy przed sobą bardzo duże. Możemy wybrać naszej postaci kolor skóry, płeć, ubrania, dobrać rozmaite buty, strój, dodatki (np. kubek kawy w dłoń), a na koniec dodać stworzonej przez nas postaci nieco życia dzięki animacjom.

Androidy stworzone w aplikacji Androify możemy udostępnić na różne sposoby (np. w Google+ lub przez WhatsApp), a także pokazać je światu, przesyłając na łamy strony Androidify.com.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.