Andy's Adventures Andy's Adventures 1.0

Strona główna Android Gry Platformowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Andy's Adventures to prosta platformówka 2D skoncentrowana przede wszystkim na aspektach zręcznościowych. W grze wyraźnie widoczna jest głęboka inspiracja tytułami z Mario w tle, więc fani przygód legendarnego hydraulika z pewnością znajdą tu coś dla siebie.

Tytuł oferuje cztery ciekawe i zróżnicowane światy, w których napotkamy łącznie 80 poziomów do przebycia. W wielu z nich znajdziemy bardzo wyraźne nawiązania do zadań oraz przeciwników znanych z przygód wspomnianego już Mario. Nie zabraknie tu także szeregu ukrytych lokacji, bonusowych plansz czy różnych wzmocnień, które nie zawsze będą łatwo dostępne i od razu widoczne.

Sporym utrudnieniem jest krótki czas przydzielony na wykonanie każdej z zadanych misji, więc w razie problemów możemy wspomóc się sklepem, gdzie za pomocą mikropłatności dokupimy potrzebne do pomyślnego zakończenia układu dodatki. Sklep pozwoli również pozbyć się reklam, które w darmowej wersji co pewien czas potrafią przysłonić obraz gry.

Andy's Adventures to produkcja bardzo sympatyczna i dopracowana w szczegółach. Gra się w nią bardzo sympatycznie nawet pomimo trudnego sterowania wymagającego momentami sporej wprawy. Tytuł powinien przypaść do gustu nie tylko fanom platformówek z udziałem wąsatego naprawiacza rur ;-).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Prosta i małą gierka, sklep z dodatkami
Krótki czas na pokonanie etapów
ocena użytkownika
24.10.2015 12:09 • Recenzja do wersji 1.0

Świetna gra na telefon wzorowana na klasycznym Mario. Nawet walka z bosem przypomina tą z rozgrywki z hydraulikiem. Typowa platformówka, poruszamy się postacią, omijamy przeszkody i zbieramy punkty. Czasu faktycznie trochę mało na poszczególne poziomy, ale z każdym życiem jest łatwiej. Plus za sklep z dodatkami.