r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Angeldust 2.19

Strona główna Android Gry Przygodowe

Angeldust to gra przygodowa typu MMO, o zasadach przypominających uproszczonego Minecrafta. Gracze wcielają się tu w budowniczych, wojowników, magów lub poszukiwaczy skarbów, poznając złożony z 25 krain świat, pełen ciekawych materiałów budowlanych i tajemniczych stworzeń.

W Angeldust znajduje się prawie 300 gatunków zwierząt, które można wytropić i upolować oraz ponad 200 materiałów budowlanych do zdobycia i wykorzystania. Podczas zabawy można wchodzić w interakcje z innymi graczami, nawiązać współpracę, wspólnie zmieniać krainy i poznawać świat, zdobywać doświadczenie. Można też bawić się samodzielnie lub utworzyć zamkniętą grupę tylko dla znajomych.

r   e   k   l   a   m   a

Gra ma interesującą, minimalistyczną oprawę graficzną i dobre udźwiękowienie, w którym każda z klas postaci ma własny głos.

By grać z innymi, należy założyć konto na stronie Angeldu.st i zalogować się w grze.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Angeldust na weekend – przygody ciekawsze niż w Minecrafcie

15
ROZRYWKA 03.12.2016 | Rafał Szramowiat

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Angeldust – sympatyczną, darmową i prostą w zasadach przygodówkę przypominająca pod wieloma względami słynnego Minecrafta. Gracze wcielają się tu w budowniczych, wojowników, magów lub poszukiwaczy skarbów, poznając bajkowy świat pełen ciekawych miejsc, przedmiotów, materiałów i tajemniczych stworzeń. Gra dostępna jest także dla systemu macOS, a także na urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOS. Angeldust nie posiada określonego celu i nie da się tu po prostu wygrać. Główną osią rozgrywki jest rozwój własnej postaci wraz z…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.