r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Angeldust 2.6

Strona główna Mac Gry Przygodowe

Angeldust to gra przygodowa typu MMO, w której można bawić się w grupie lub samodzielnie. Jej mechanika przypomina momentami Minecrafta, ale jest znacznie prostsza. Gracze wcielają się tu w budowniczych, wojowników, magów lub poszukiwaczy skarbów, poznając bajkowy świat, pełen ciekawych materiałów budowlanych i tajemniczych stworzeń. Wybór klasy i nie jest permanentny.

Galeria programu

W Angeldust znajdziemy się prawie 300 gatunków zwierząt, które można upolować i ponad 200 materiałów budowlanych, rozrzuconych po 25 krainach. Podczas zabawy można nawiązać współpracę z innymi graczami i razem zdobywać doświadczenie, ale można też bawić się solo.

Gra ma minimalistyczną oprawę graficzną i dobre udźwiękowienie, w którym każda z klas postaci ma własny głos.

By grać z innymi, należy założyć konto na stronie Angeldu.st i zalogować się w grze. Można również korzystać z trybu samotnika i grać bez towarzystwa, mając cały świat dla siebie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Angeldust na weekend – przygody ciekawsze niż w Minecrafcie

15
ROZRYWKA 03.12.2016 | Rafał Szramowiat (szarameta)

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Angeldust – sympatyczną, darmową i prostą w zasadach przygodówkę przypominająca pod wieloma względami słynnego Minecrafta. Gracze wcielają się tu w budowniczych, wojowników, magów lub poszukiwaczy skarbów, poznając bajkowy świat pełen ciekawych miejsc, przedmiotów, materiałów i tajemniczych stworzeń. Gra dostępna jest także dla systemu macOS, a także na urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOS. Angeldust nie posiada określonego celu i nie da się tu po prostu wygrać. Główną osią rozgrywki jest rozwój własnej postaci wraz z…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.