r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Angeldust na weekend – przygody ciekawsze niż w Minecrafcie

Strona główna AktualnościROZRYWKA

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Angeldust – sympatyczną, darmową i prostą w zasadach przygodówkę przypominająca pod wieloma względami słynnego Minecrafta. Gracze wcielają się tu w budowniczych, wojowników, magów lub poszukiwaczy skarbów, poznając bajkowy świat pełen ciekawych miejsc, przedmiotów, materiałów i tajemniczych stworzeń.

Gra dostępna jest także dla systemu macOS, a także na urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOS.

r   e   k   l   a   m   a

Angeldust nie posiada określonego celu i nie da się tu po prostu wygrać. Główną osią rozgrywki jest rozwój własnej postaci wraz z otaczającym ją środowiskiem głównie poprzez budowanie wszelakich obiektów nieograniczonych z góry narzuconym projektem, wielkością czy rodzajem materiału z jakiego będą wznoszone. Pozostałe działania w grze skupiają się na zwiedzaniu i odkrywaniu nowych terenów.

W grze znajduje się prawie 300 gatunków zwierząt, które można wytropić i upolować, ponad 200 materiałów budowlanych do zdobycia i wykorzystania, a także 25 krain do przebycia. W trakcie zabawy możemy wchodzić w interakcje z innymi graczami nawiązując z nimi współpracę oraz nawiązując nowe znajomości.

W Angeldust gra się sympatycznie i miło spędza czas. Tytuł posiada minimalistyczną lecz interesującą oprawę audiowizualną, która świetnie wpasowuje się w klimat całej rozgrywki.

Zapraszamy do zabawy!

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.