Angielski At Once! za darmo dla Czytelników vortalu

Strona główna Aktualności

O autorze

Nowy rok szkolny rozpoczął się na dobre. W nauce języka angielskiego może pomóc bezpłatna wersja programu Angielski At Once! - przygotowana przez producenta specjalnie dla Czytelników vortalu dobreprogramy.

Angielski At Once! to skondensowany program do nauki języka angielskiego dla początkujących i średnio zaawansowanych, przygotowany przez firmę Edgard - producenta doskonałego programu Profesor Henry, a także wielu innych, popularnych programów do nauki języków obcych. Angielski At Once! zawiera materiał językowy podzielony na 13 grup tematycznych. W ramach każdego działu do dyspozycji jest kilkanaście różnego rodzaju ćwiczeń o zróżnicowanym stopniu trudności: m. in. nauka słówek, dyktanda, uzupełnianie tekstu, wybór właściwej odpowiedzi, krzyżówki. Wszystkie zadania są w pełni udźwiękowione, a polecenia słyszymy po angielsku (lub z polskim tłumaczeniem). Program uatrakcyjniają filmy video z autentycznymi wypowiedziami Brytyjczyków.

Darmową wersję aplikacji Angielski At Once! przygotowaną dla Czytelników naszego vortalu można pobrać w dziale PROGRAMY -> Edukacja i Nauka -> Język angielski

Przypominamy, że na łamach działu PROGRAMY -> Edukacja i Nauka można pobrać także szereg innych aplikacji edukacyjnych (zarówno bezpłatnych jak i w wersjach testowych) m.in. programy do nauki języka polskiego, języka angielskiego, innych języków obcych, matematyki i statystyki, fizyki i astronomii, biologii i chemii, historii, geografii czy nauczania początkowego. W dziale tym znajdziecie także programy do nauki jazdy, pomocne słowniki i translatory, gry edukacyjne dla najmłodszych, programy dla uczniów, programy dla szkół i nauczycieli, a także inne programy edukacyjne. To pierwszy, i jak dotąd największy, tak kompleksowy katalog oprogramowania edukacyjnego w polskim Internecie.

© dobreprogramy

Komentarze