r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Angielski - Ucz się języka 7.0.75

Strona główna Android Edukacja i nauka Język angielski

Angielski - Ucz się języka to aplikacja pomagająca nam w nauce języka angielskiego. Skupią się w dużej mierze na opanowaniu słownictwa z różnych zakresów tematycznych oraz jego poprawnej wymowie.

Galeria programu

Aplikacja dzieli się na 8 części: słownik, lekcje, moje lekcje, losowo, test, tablice, odmiana czasowników i pomoc. Każda z nich posiada krótki opis. Niezależnie od wybranego trybu w zdecydowanej większości będzie się on opierał na nauce słówek, ich znaczenia, odmiany i wymowy. W tym ostatnim przydaje się wbudowany w system syntezator mowy. W przypadku jego braku, będzie trzeba pobrać odpowiedni język.

W nauce języka pomagają także dwa widgety: słówko dnia po angielsku oraz słownik angielski. Ważną, acz coraz częściej pomijaną cechą jest możliwość korzystania z aplikacji w trybie offline. Dzięki dostępnym narzędziom pozwalanie tylko uczyć się nowych zwrotów, ale także samemu sprawdzać poziom swojej wiedzy. Interfejs dopasowano do wytycznych z Androida 4.0, dzięki czemu choć nie jest spójny z material design to wygląda ładnie na nowszych wersjach systemu. W wersji podstawowej Angielski - Ucz się języka dostępny jest za darmo i zawiera reklamy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.