Angielski - Ucz się języka 8.0.87

Strona główna Android Edukacja i nauka Język angielski
Pobierz program
lub zeskanuj:

Angielski - Ucz się języka to aplikacja pomagająca nam w nauce języka angielskiego. Skupią się w dużej mierze na opanowaniu słownictwa z różnych zakresów tematycznych oraz jego poprawnej wymowie.

Aplikacja dzieli się na 8 części: słownik, lekcje, moje lekcje, losowo, test, tablice, odmiana czasowników i pomoc. Każda z nich posiada krótki opis. Niezależnie od wybranego trybu w zdecydowanej większości będzie się on opierał na nauce słówek, ich znaczenia, odmiany i wymowy. W tym ostatnim przydaje się wbudowany w system syntezator mowy. W przypadku jego braku, będzie trzeba pobrać odpowiedni język.

W nauce języka pomagają także dwa widgety: słówko dnia po angielsku oraz słownik angielski. Ważną, acz coraz częściej pomijaną cechą jest możliwość korzystania z aplikacji w trybie offline. Dzięki dostępnym narzędziom pozwalanie tylko uczyć się nowych zwrotów, ale także samemu sprawdzać poziom swojej wiedzy. Interfejs dopasowano do wytycznych z Androida 4.0, dzięki czemu choć nie jest spójny z material design to wygląda ładnie na nowszych wersjach systemu. W wersji podstawowej Angielski - Ucz się języka dostępny jest za darmo i zawiera reklamy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 27.02.2018 19:32

Pobrałem i korzystałem przez 2 dni. Jednak zdecydowanie bardziej wolę uczyć się angielskiego na stronie: http://szybkanauka24.pl/etutor Z darmowego etutora korzystam już 3 miesiące i jestem bardzo zadowolony z efektów.