Angielski dla dzieci - 7 diamentów

Strona główna Windows Edukacja i nauka Nauczanie początkowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Wciągająca gra edukacyjna przeznaczona dla najmłodszych użytkowników komputera. W trakcie zabawy dzieci uczą się angielskiego wędrując po zagadkowym mieście.

Klikając w konkretne miejsca na mapie przenoszą się do różnych ciekawych miejsc takich jak zoo, biblioteka czy centrum handlowe. W każdym z tych miejsc dziecko poznaje nowe słówka i zwroty. Za poprawne rozwiązania przewidziane są nagrody w postaci punktów i różnych przedmiotów otwierających drogę do kolejnych planszy, a także diamentów, dzięki którym dziecko może poznawać nowe piosenki w studio nagrań Karaoke.

Celem gry jest zgromadzenie kompletu siedmiu diamentów. W programie zawarty jest słownik angielsko - polski zawierający 1000 udźwiękowionych słówek, który dzięki opcji nagrywania, pozwala także ćwiczyć prawidłowy akcent i wymowę.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

obsluga
dla laika ciezki poczatek ale jak zalapie to jest ok
ocena użytkownika
06.01.2015 17:38

gra ktora uczy , jest calkiem calkiem znosna i dla dzieci wciagajaca.
jak w to grac - prosta obsluga, odsluchujemy slowka, ukladamy wyrazy w odpowiednie miejsca pamietajac ze pierwszą literke musimy zostawic w koleczku znaku zapytania, a na koniec uzupelniamy literki , chyba nic prostrzego.
a ktos pytal gdzie mozna znaezc czy diamenty czy portfel - pojawiaja sie na podlodze po zdobyciu np 32 punktow