Angielski dla początkujących Angielski dla początkujących 3.9.6

Strona główna Android Edukacja i nauka Język angielski
Pobierz program
lub zeskanuj:

Angielski dla początkujących to prosta aplikacja mobilna przeznaczona do nauki słów i zwrotów w języku angielskim. Pozwala na efektowną i samodzielną naukę w domowym zaciszu oraz opanowanie słownictwa z 48 różnych zagadnień tematycznych.

Aplikacja umożliwia naukę języka angielskiego w kilku poziomach trudności. Poza częścią teoretyczną, która w zasadzie jest najprostsza i opiera się na zasadzie ilustrowanego słownika oferowana jest również funkcja edukacji praktycznej. Dzięki niej możliwa jest nauka i ćwiczenie wymowy, nauka rozumienia słówek oraz nauka czytania, tłumaczenia i pisowni. W ostatnim przypadku użytkownik będzie musiał układać słowa z liter lub umieszczać brakujące słowa w zdaniu.

Angielski dla początkujących oferuje naukę słówek angielskich powiązanych z takimi zagadnieniami jak : przywitania/pożegnania, rodzina, święta, części ciała, ludzie i ich charakter, uczucia i emocje, ubiór, hobby i zainteresowania, komputer, transport, kultura, podróże, zdrowie i wiele, wiele innych.

Kluczowe cechy aplikacji:

  • nauka słówek i zwrotów angielski na smartfonie
  • zagadnienia podzielone na 48 sekcji tematycznych
  • wiele poziomów trudności
  • nauka wymowy i pisowni

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!