Angielski w pigułce za darmo dla Czytelników vortalu!

Strona główna Aktualności

O autorze

Nowy rok szkolny rozpoczął się na dobre. W nauce języka angielskiego może pomóc bezpłatna wersja programu Angielski w pigułce - przygotowana przez producenta specjalnie dla Czytelników vortalu dobreprogramy.

Angielski w pigułce to bezpłatna wersja skondensowanego programu do nauki języka angielskiego dla początkujących, przygotowana przez firmę Edgard - znaną z doskonałego programu Profesor Henry, specjalnie dla Czytelników vortalu dobreprogramy. Angielski w pigułce 3.0 to kurs wydawnictwa Edgard dla osób początkujących i zaczynających naukę oraz tych, które chciałyby szybko przypomnieć sobie podstawy języka angielskiego. Uczy podstawowych zwrotów, słówek, alfabetu i niezbędnych zasad gramatycznych. Materiał w programie podzielono na: 16 grup tematycznych, podręcznik gramatyki z ćwiczeniami oraz ekran nauki alfabetu. W każdej z grup użytkownik uczy się języka korzystając z następujących podrozdziałów: Dialogi, Prezentacje, Ćwiczenia na słówkach i zdaniach, Krzyżówki, Rozumienie ze słuchu.

Darmową wersję aplikacji Angielski w pigułce 3.0 przygotowaną dla Czytelników naszego vortalu można pobrać w dziale PROGRAMY -> Edukacja i Nauka -> Język angielski

Przypominamy, że na łamach działu PROGRAMY -> Edukacja i Nauka można pobrać także szereg innych aplikacji edukacyjnych (zarówno bezpłatnych jak i w wersjach testowych) m.in. programy do nauki języka polskiego, języka angielskiego, innych języków obcych, matematyki i statystyki, fizyki i astronomii, biologii i chemii, historii, geografii czy nauczania początkowego. W dziale tym znajdziecie także programy do nauki jazdy, pomocne słowniki i translatory, gry edukacyjne dla najmłodszych, programy dla uczniów, programy dla szkół i nauczycieli, a także inne programy edukacyjne. To pierwszy, i jak dotąd największy, tak kompleksowy katalog oprogramowania edukacyjnego w polskim Internecie.

© dobreprogramy