Angry Birds Dream Blast Angry Birds Dream Blast 1.27.1

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Angry Birds Dream Blast to nieskomplikowana gra logiczna od studia Rovio, któremu zawdzięczamy wszystkie odsłony Angry Birds, czyli jednej z najpopularniejszych serii w historii elektronicznej rozrywki.

Jak wygląda rozgrywka?

Tym razem nie mamy jednak do czynienia ze zręcznościówką, bowiem nasze zadanie nie polega na wystrzeliwaniu tytułowych Wściekłych Ptaków, ale rozbijaniu baniek i łączeniu doładowań. Angry Birds Dream Blast stanowi wariację na temat gatunku match3, a zabawa skupia się na znajdywaniu ikonek w tym samym kolorze (jak zwykle mamy ograniczoną liczbę ruchów).

Usuwając bańki z planszy możemy odblokować doładowanie w postaci Reda, czyli głównego bohatera Angry Birds. Dotykając go pozbędziemy się całego rzędu baniek, a kiedy połączymy dwóch Redów, otrzymamy Chucka i będziemy rozbijać bańki w czterech kierunkach. To jednak nie wszystko, bo mając do dyspozycji nie jednego, ale dwa Chucki na ekranie pojawi się Bomba i zlikwiduje cały ekran baniek.

Nowe poziomy co tydzień

Angry Birds Dream Blast zawiera setki poziomów i jest regularnie aktualizowane. W każdy piątek twórcy udostępniają zupełnie nowe etapy. Grę można pobrać za darmo ze Sklepu Google Play, ale należy liczyć się z obecnością mikropłatności (kupowanie dodatkowych przedmiotów za prawdziwe pieniądze).

Najważniejsze cechy Angry Birds Dream Blast:

  • prosta gra logiczna
  • sterowanie jednym palcem
  • doskonale znani bohaterowie
  • setki poziomów (nowe dodawane są co tydzień)
  • za darmo (reklamy i mikropłatności)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!