r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Angry Birds Fight! 2.5.6

Strona główna iOS Gry Logiczne i karciane

Angry Birds Fight! to połączenie znanych postaci ze świata Angry Birds z gatunkiem match-3. Jest to kolejna gra z serii, która nie bazuje na mechanice pierwowzoru, a czerpie z innych, sprawdzonych rozwiązań.

Idea Angry Birds Fight! opiera się na rywalizacji z innymi graczami. To pojedynki z nimi popychają nas do kolejnych misji kampanii. Rywalizujemy za pomocą wspomnianego match-3. Łącząc na planszy minimum 3 takie same elementy zdobywamy punkty zbroi, życia oraz ataku. Oczywiście możliwe są różne dodatkowe kombinacje wynikające z mocy specjalnych naszych ptaków. Po upływie wyznaczonego czasu dochodzi do konfrontacji. Gracz który zebrał więcej punktów wygrywa.

Aby urozmaicić rozgrywkę autorzy dodali proste elementy rozwoju postaci. Nasze ptaki zdobywają doświadczenie, mogą też korzystać z przedmiotów, które je wzmacniają. Dzięki zebranym środkom możemy je ulepszać. Wydatków jest sporo. Standardowo dla tego typów gier mamy określoną ilość punktów pozwalających nam na walkę. Po ich utracie musimy albo odpowiednio długo poczekać, albo zapłacić za ich odnowienie. Niestety poprzednie produkcje Rovio nauczyły nas, że nawet pomimo przyjaznego początku w pewnym momencie mikropłatności stają się bardzo natarczywe.

Nie zabrakło także integracji z Facebookiem, dzięki znajomym możemy nieco ułatwić sobie rozgrywkę. Pod względem wykonania ciężko Angry Birds Fight! cokolwiek zrzucić. Jest ładnie, dynamicznie i intuicyjnie. Gra radzi sobie dobrze nawet na słabszych urządzeniach. Dodatkowo wspiera usługę Google Play Gry. Angry Birds Fight! polecamy głównie fanom serii, którzy wiedzą na jakie mikropłatności mogą się natknąć.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Angry Birds powracają, by wziąć udział w walkach graczy przeciw graczom

14
11.06.2015  •  Paweł Piskurewicz

Pomimo kłopotów finansowych Rovio nie kończą się pomysły na nowe gry ze świata Angry Birds. Fight to kolejny tytuł z serii, który nie bazuje na mechanice pierwowzoru, a czerpie z innych, sprawdzonych rozwiązań. W jego przypadku rozgrywka opiera się na rozwiązaniach znanych z gatunku match-3. Choć gra została wydana już w maju to światową premierę miała dopiero niedawno. Istotą Angry Birds Fight! jest rywalizacja z innymi graczami. To pojedynki z nimi popychają nas do kolejnych misji kampanii. Wprawdzie przyjdzie nam walczyć także ze sztuczną inteligencją, która kieruje poczynaniami złych…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.