Angry Birds Fight! Angry Birds Fight! 2.5.6

Strona główna iOS Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Angry Birds Fight! to połączenie znanych postaci ze świata Angry Birds z gatunkiem match-3. Jest to kolejna gra z serii, która nie bazuje na mechanice pierwowzoru, a czerpie z innych, sprawdzonych rozwiązań.

Idea Angry Birds Fight! opiera się na rywalizacji z innymi graczami. To pojedynki z nimi popychają nas do kolejnych misji kampanii. Rywalizujemy za pomocą wspomnianego match-3. Łącząc na planszy minimum 3 takie same elementy zdobywamy punkty zbroi, życia oraz ataku. Oczywiście możliwe są różne dodatkowe kombinacje wynikające z mocy specjalnych naszych ptaków. Po upływie wyznaczonego czasu dochodzi do konfrontacji. Gracz który zebrał więcej punktów wygrywa.

Aby urozmaicić rozgrywkę autorzy dodali proste elementy rozwoju postaci. Nasze ptaki zdobywają doświadczenie, mogą też korzystać z przedmiotów, które je wzmacniają. Dzięki zebranym środkom możemy je ulepszać. Wydatków jest sporo. Standardowo dla tego typów gier mamy określoną ilość punktów pozwalających nam na walkę. Po ich utracie musimy albo odpowiednio długo poczekać, albo zapłacić za ich odnowienie. Niestety poprzednie produkcje Rovio nauczyły nas, że nawet pomimo przyjaznego początku w pewnym momencie mikropłatności stają się bardzo natarczywe.

Nie zabrakło także integracji z Facebookiem, dzięki znajomym możemy nieco ułatwić sobie rozgrywkę. Pod względem wykonania ciężko Angry Birds Fight! cokolwiek zrzucić. Jest ładnie, dynamicznie i intuicyjnie. Gra radzi sobie dobrze nawet na słabszych urządzeniach. Dodatkowo wspiera usługę Google Play Gry. Angry Birds Fight! polecamy głównie fanom serii, którzy wiedzą na jakie mikropłatności mogą się natknąć.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!