Angry Birds Go! Angry Birds Go! 2.9.1

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Angry Birds Go! to kolejna z serii gier o wkurzonych ptakach wydaną przez studio Rovio. Tym razem walka z zielonymi świnkami przenosi się na tor wyścigowy. Unikalnych pojazdów i atrakcji jest co niemiara, a sama gra nawiązuje trochę do klasyków gier zręcznościowych jak Sonic.

Udoskonalanie bolidów

W grze oprócz wyprzedzenia przeciwników, gracz zbiera monety, które mogą zostać wykorzystane do ulepszenia drewnianych bolidów. Każdy z samochodzików posiada cztery atrybuty, które można ulepszyć. Są to odpowiednio szybkość, przyspieszenie, sterowanie i siła. Ten ostatni atrybut może trochę dziwić, jednak podczas rozgrywki nierzadko dochodzi do ostrych starć z bolidami prowadzonymi przez świnki.

Różne tryby rozgrywki

Gracz powinien zwracać uwagi na licznie zastawione pułapki, które należy w zręczny sposób omijać, by uzyskać jak najlepszy czas. Podczas zróżnicowanych wyścigów użyć można trybu turbo, który w dość znaczący sposób przyspiesza bolid. Gracz może ścigać się w czterech rodzajach wyścigów, które łączy jeden cel - zwycięstwo. Angry Birds Go! oferuje także różnego typu turnieje ograniczone czasowo oraz codzienne wyścigi, które stanowią idealną okazję do zdobycia wartościowych w grze itemów. Możliwa jest również rozgrywka ze znajomymi w trybie online.

Za darmo, ale z mikropłatnościami

Gra jest darmowa i nie posiada reklam. Możliwe jest oczywiście uiszczanie mikropłatności, które przyspieszą rozgrywkę, jednak nie są one wymagane.

Angry Birds Go! - kluczowe cechy:

  • kultowe wyścigi z udziałem bohaterów Angry Birds
  • zbieranie monet w wyścigach do ulepszania bolidów
  • różne tryby rozgrywki - w tym online ze znajomymi
  • turnieje oraz codzienne wyścigi z nagrodami
  • gra dostępna za darmo, z opcją mikropłatności

Uwaga!

  • Angry Birds Go! oficjalnie nie jest dostępne w sklepie Google Play dla polskich użytkowników. Zachęcamy do pobrania oferowanego przez nasz portal pliku APK z najnowszą wersją gry i samodzielnej instalacji na urządzeniu z Androidem w wersji 4.1 lub nowszej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Dobra zabawa
Reklamy, zbyt wysokie ceny niektórych aut (niektóre kosztują nawet 100zł+ przez karte kredytową)
ocena użytkownika
31.01.2014 15:27 • Recenzja do wersji 1.0.6

Dobra gra, dobra zabawa, cztery rundy w grze, w każdej po kilka razy wyścig z przeciwnikami, wyścig przed czasem, wyścig ze zbieraniem owoców, wyścig z jednym przeciwnikiem (versus) i wyścig z jednym przeciwnikiem. którego musimy zdobyć. w każdej rundzie musimy zakupić nowe auto, każe z nich ma swoją walutę, czyli za monety, diamenty lub za normalne pieniądze (przez sklep Google Play), najdroższe auto za normalne pieniądze kosztuje 188,31 zł, jak na taką grę to cena zbyt duża.