r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Angry Birds Go! 2.7.3

Strona główna Android Gry Zręcznościowe

Angry Birds Go! to kolejna z serii gier o wkurzonych ptakach wydaną przez studio Rovio. Tym razem walka z zielonymi świnkami przenosi się na tor wyścigowy. Unikalnych pojazdów i atrakcji jest co niemiara, a sama gra nawiązuje trochę do klasyków gier zręcznościowych jak Sonic.

Galeria programu

W grze oprócz wyprzedzenia przeciwników, gracz zbiera monety, które mogą zostać wykorzystane do ulepszenia drewnianych bolidów. Każdy z samochodzików posiada cztery atrybuty, które można ulepszyć. Są to odpowiednio szybkość, przyspieszenie, sterowanie i siła. Ten ostatni atrybut może trochę dziwić, jednak podczas rozgrywki nierzadko dochodzi do ostrych starć z bolidami prowadzonymi przez świnki. Gracz powinien zwracać uwagi na licznie zastawione pułapki, które należy w zręczny sposób omijać, by uzyskać jak najlepszy czas. Podczas zróżnicowanych wyścigów użyć można trybu turbo, który w dość znaczący sposób przyspiesza bolid. Gracz może ścigać się w czterech rodzajach wyścigów, które łączy jeden cel – zwycięstwo.

Gra jest darmowa i nie posiada reklam. Możliwe jest oczywiście uiszczanie mikropłatności, które przyspieszą rozgrywkę, jednak nie są one wymagane.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Dobra zabawa
Reklamy, zbyt wysokie ceny niektórych aut (niektóre kosztują nawet 100zł+ przez karte kredytową)
ocena użytkownika

Dobra gra, dobra zabawa, cztery rundy w grze, w każdej po kilka razy wyścig z przeciwnikami, wyścig przed czasem, wyścig ze zbieraniem owoców, wyścig z jednym przeciwnikiem (versus) i wyścig z jednym przeciwnikiem. którego musimy zdobyć. w każdej rundzie musimy zakupić nowe auto, każe z nich ma swoją walutę, czyli za monety, diamenty lub za normalne pieniądze (przez sklep Google Play), najdroższe auto za normalne pieniądze kosztuje 188,31 zł, jak na taką grę to cena zbyt duża.

31.01.2014 15:27 | Recenzja do wersji 1.0.6

Komentarze

0 nowych
StarterX4   12 #1 31.01.2014 15:23

Głupoty piszecie, jak niby nie ma reklam, jak są?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.