Angry Birds Go! Angry Birds Go!

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Angry Birds Go! to kolejna z serii gier o wkurzonych ptakach wydaną przez studio Rovio. Tym razem walka z zielonymi świnkami przenosi się na tor wyścigowy. Unikalnych pojazdów i atrakcji jest co niemiara, a sama gra nawiązuje trochę do klasyków gier zręcznościowych jak Sonic.

W grze oprócz wyprzedzenia przeciwników, gracz zbiera monety, które mogą zostać wykorzystane do ulepszenia drewnianych bolidów. Każdy z samochodzików posiada cztery atrybuty, które można ulepszyć. Są to odpowiednio szybkość, przyspieszenie, sterowanie i siła. Ten ostatni atrybut może trochę dziwić, jednak podczas rozgrywki nierzadko dochodzi do ostrych starć z bolidami prowadzonymi przez świnki. Gracz powinien zwracać uwagi na licznie zastawione pułapki, które należy w zręczny sposób omijać, by uzyskać jak najlepszy czas. Podczas zróżnicowanych wyścigów użyć można trybu turbo, który w dość znaczący sposób przyspiesza bolid. Gracz może ścigać się w czterech rodzajach wyścigów, które łączy jeden cel – zwycięstwo.

Gra jest darmowa i nie posiada reklam. Możliwe jest oczywiście uiszczanie mikropłatności, są one jednak stanowczo zbyt mocno osadzone w grze. Wprawdzie nie odczuwamy tego na początku zabawy, ale późniejsze etapy są prawie niemożliwe do ukończenia bez płatnych pojazdów. Gra zawiera także dodatkowy tryb, bez możliwości uprzedniego testowania. Musimy go kupić w ciemno.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!