r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Angry Birds Go! zabierze ptaki i prosiaki na wyścigi

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Od jakiegoś już czasu mówi się o Angry Birds Go!, czyli kolejnej odsłonie serii, która na urządzeniach przenośnych zarobiła krocie, ale nie wiedzieliśmy o jakiego rodzaju produkt chodzi. Raczej nikt nie obstawiał bezpośredniej kontynuacji głównego nurtu strzelania z procy, bo tutaj Rovio radzi sobie z projektami pobocznymi, jak choćby Angry Birds: Star Wars II. Zakładano głównie bieganie bez końca albo jakieś wyścigi.

Okazuje się, że chodzi o właśnie rywalizację na torze. Gra powstaje przy współpracy z Red Bullem, organizatorem wyścigu mydelniczek i jeśli miałbym obstawiać jakąś opcję w Angry Birds Go! to nieco wzorem Bad Piggies przygotowywanie własnych pojazdów właśnie. Okazało się przy okazji, że twórcy ptasiej sagi faktycznie zastanawiali się nad klonem Temple Run, które podebrało im trochę graczy, jednak nie poszli tą drogą.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.