r   e   k   l   a   m   a
reklama

Angry Birds Go! zabierze ptaki i prosiaki na wyścigi

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Od jakiegoś już czasu mówi się o Angry Birds Go!, czyli kolejnej odsłonie serii, która na urządzeniach przenośnych zarobiła krocie, ale nie wiedzieliśmy o jakiego rodzaju produkt chodzi. Raczej nikt nie obstawiał bezpośredniej kontynuacji głównego nurtu strzelania z procy, bo tutaj Rovio radzi sobie z projektami pobocznymi, jak choćby Angry Birds: Star Wars II. Zakładano głównie bieganie bez końca albo jakieś wyścigi.

Okazuje się, że chodzi o właśnie rywalizację na torze. Gra powstaje przy współpracy z Red Bullem, organizatorem wyścigu mydelniczek i jeśli miałbym obstawiać jakąś opcję w Angry Birds Go! to nieco wzorem Bad Piggies przygotowywanie własnych pojazdów właśnie. Okazało się przy okazji, że twórcy ptasiej sagi faktycznie zastanawiali się nad klonem Temple Run, które podebrało im trochę graczy, jednak nie poszli tą drogą.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieTest najlepszych telewizorów na Mundial