r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Angry Birds Rio 2.2.0

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Angry Birds Rio to kolejny produkt, który jest efektem współpracy marketingowej przy promocji filmu. Jak sama nazwa wskazuje, chodzi o animowaną serię Rio dla dzieci, opowiadającą dzieje różnorakich zwierzątek, jednak z ptakami na czele. Znaną mechanikę zabawy z sagi o opierzonych walczących z prosiakami przemodelowano nieco, aby pasowała do tematyki obrazów kinowych wyprodukowanych w technice 3D.

W dalszym ciągu strzelamy z procy, aby pozbyć się wybranych celów porozstawianych w kolejnych etapach. W zależności od zadań związanych z daną częścią Rio, może to być potrzeba rozbicia klatek z uwięzionymi egzotycznymi ptakami albo powiedzmy zlikwidowanie wrednych małp, które zastępują świnie. Rzecz jasna w kolejnych poziomach gracz ma do czynienia z coraz bardziej rozbudowanymi konstrukcjami.

r   e   k   l   a   m   a

Znana oprawa graficzna nabrała szlifów. Bohaterowie są bardziej kolorowi oraz nieco więksi. Rzecz jasna wściekłe ptaki nie potraciły przy tym swoich charakterystycznych umiejętności. Niebieski przykładowo wciąż potrafi się rozdzielić w locie, a żółty szybko gnać przed siebie, by z impetem coś zburzyć. Docenić należy radosne udźwiękowienie, z muzyką, która zainspirowana została naturalnie ścieżką audio z animowanych filmów.

Ograniczenia wersji trial

Wersja testowa oferuje do rozegrania kilkadziesiąt etapów, które gracz stopniowo sobie odblokowuje. Daje to naprawdę duży wgląd w mechanikę rozgrywki.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Alter, hocus., Duolingo, Snapseed i Cubious – najciekawsze aplikacje tygodnia

22
OPROGRAMOWANIE 06.08.2016 | Anna Rymsza

Przed Wami kolejny przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. W tym tygodniu trzeba ruszyć głową. Dla równowagi polecam dwie świetne aplikacje graficzne, które warto mieć pod ręką. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój system operacyjny. Angry Birds Rio Angry Birds Rio nie jest grą świeżą, ale tak się złożyło, że nie mieliśmy jej w kolekcji. Z okazji Olimpiady w Rio braki zostały uzupełnione. Dwa wydania gry w jednej aplikacji dostarczą wielu godzin dobrej zabawy. Postacie z Angry Birds zostały porwane i wywiezione do Rio de…

Recenzje użytkowników

oprawa audiowizualna
brak
ocena użytkownika

Bardzo fajna odsłona Angry Birds. Gra bardzo przyjemna, grafika i dźwięk jak zwykle dopracowane. Niestety wersja testowa jest krótka, zawiera tak naprawdę Rio 1 i Rio 2 - tyle że w wersji testowej. Mamy wiec tutaj tylko namiastkę całej rozgrywki. Grywalność i sterowanie jak w poprzedniej wersji, mnie przeszkadza oddalanie ekranu: bo na małym "zoomie" żadna przyjemność z grania a czasem inaczej się nie da. W tej wersji duży plus za grafikę i dopracowanie naszych przeciwników.

06.11.2016 09:57 | Recenzja do wersji 2.2.0

Komentarze

0 nowych
Zero Ghost   16 #3 17.07.2016 19:26
darek719   41 #2 15.04.2016 16:22

Kolejna fajna gra z serii Angry Birds!

walgav   17 #1 19.03.2016 14:19

gra wciąga. i to zarówno na dotykach jak i "na myszce".

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.