Angry Birds Seasons 4.1.0

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Popularna seria gier o wściekłych ptakach doczekała się przez lata wielu gier z różnych okazji. Jedną z najdłużej rozwijanych edycji jest Angry Birds Seasons, czyli projekt poboczny do głównego nurtu, w którym stopniowo dorzucane są etapy w związku z najprzeróżniejszymi świętami oraz wydarzeniami. Trzon zabawy pozostaje tu stały, doskonale znany na całym świecie. Zmienia się za to ciągle cała otoczka rozgrywki.

Tematem przewodnim może być Gwiazdka z choinką, straszne Halloween, walentynki, Wielkanoc, letnie piknikowanie, a nawet chińskie, japońskie lub takie azteckie tradycyjne wydarzenia. Za każdym razem szata graficzna poziomów od razu odzwierciedla dany, konkretny styl i podkreślana jest także adekwatną muzyką w tle. Różnorodność wizualna strasznie cieszy, tak jak przywiązanie do drobnych szczegółów świata gry.

Wyzwania są od razu trudniejsze, bowiem strzelając z procy ptakami o ciekawych zdolnościach trzeba burzyć całe dość zmyślne fortyfikacje, w których schroniły się przebrzydłe prosiaki. Po raz kolejny wypada mierzyć tak, aby optymalnie wykorzystać moce kolejnych skrzydlatych podopiecznych, co naturalnie będzie trudniejsze w późniejszych etapach. Obiekty w świecie zaś zachowują się w zgodzie z prawami fizyki.

Ograniczenia wersji trial

Wersja testowa oferuje do sprawdzenia kilka pierwszych poziomów poszczególnych epizodów. Daje to dość duży wgląd w mechanikę rozgrywki i zabawę na całkiem długo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

oprawa audiowizualna
brak
ocena użytkownika
06.11.2016 10:14 • Recenzja do wersji 4.1.0

Angry Birds Seasons to dużo zabawy nawet w wersji testowej. Oprawa audiowizualna jak zwykle bardzo dobra. Poza tym mamy tutaj przekrój różnych światów i epizodów z lat 2011-2014. Świetna propozycja na weekend choć w wersji testowej jest trochę klikania i przełączania miedzy światami. Grywalność tak jak w poprzednich odsłonach, tak naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Dobra gra.