r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Angry Birds Space 2.0.0

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Firma Rovio nie bała się zakombinować ze sprawdzoną formułą gier z popularnej serii o wściekłych ptakach, aby z czasem nie stała się ona skostniała i nużąca. Angry Birds Space czerpie podstawowe zasady zabawy z pierwowzoru i przenosi je w kosmos, gdzie do zlikwidowania czekają międzygalaktyczne prosiaki. Ponownie skradły one upierzonym herosom jajka, narażając się na wielki gniew niecodziennych astronautów.

Głównym narzędziem zniszczenia pozostaje proca. Z niej w kierunku zielonych świnek wystrzeliwujemy kolejne ptaki. Konstrukcje, w których wrogowie się jednak skrywają, umieszczono na małych planetkach, z własnym polem grawitacyjnym. Wprowadza to do rozgrywki dodatkowy element, który trzeba uwzględnić przy dobieraniu trajektorii lotu. Czasem trzeba po drodze strącić przeciwnika umieszczonego na orbicie, zakręcić się wokół globu i dopiero trafić w cel. Kiedy indziej z procy strzela się w innym kierunku.

r   e   k   l   a   m   a

Rzecz jasna bohaterowie dalej dysponują tutaj swoimi unikalnymi zdolnościami, wykorzystywanymi w boju z nieprzyjacielem. Wizualnie ptaki wystylizowano na bohaterów starych filmów popularnonaukowych, ale tak naprawdę obsada i moce nie zmieniły się za wiele. Dalej należy pamiętać o przycelowaniu oraz wykorzystaniu umiejętności poszczególnych żywych kul w celu zdobycia wszystkich gwiazdek.

Ograniczenia wersji trial

Wersja testowa oferuje cały pierwszy epizod gry, na który składa się niemal 100 poziomów. Daje to dość duży wgląd w mechanikę rozgrywki i zabawę na długo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

oprawa audiowizualna
brak
ocena użytkownika

Po kilku poprzednich wersjach myślałem że formuła już się wyczerpała i będzie tylko odgrzewanie kotleta dla zysków ale muszę przyznać że jestem zaskoczony. Angry Birds Space wnosi powiew świeżości. Oprawa audiowizualna jak zwykle na najwyższym poziomie. Grywalność jak w poprzednich wersjach ale tym razem musimy uwzględniać również grawitację w kosmosie i ruch orbitalny - to wszystko sprawia że gra jest jeszcze bardziej ciekawa i wciągająca. Wersja testowa strasznie krótka... mimo to gra warta polecenia.

06.11.2016 10:58 | Recenzja do wersji 2.0.0

Komentarze

0 nowych
darek719   41 #1 15.04.2016 16:23

Fajna gra z serii Angry Birds! Demo zbyt krótkie :/

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.