Angry Birds Star Wars 1.5.0

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Producenci serii gier Angry Birds mogli cieszyć się z takiej niesłychanej popularności marki, że możliwe stały się projekty przygotowywane w partnerstwie z wielkimi oraz znanymi firmami. W porozumieniu z LucasArts do życia powołano wściekłe ptaki w wydaniu Star Wars, czyli zręcznościowe dzieło opowiadające o walce opierzonych z prosiakami, ale w realiach Gwiezdnych wojen. Projekt ten przesycony jest humorem.

Gra stanowi połączenie założeń z pierwszych wydań serii z późniejszymi, kiedy przeniesiono ją w kosmos. Oznacza to tak strzelanie z procy w kierunku fortyfikacji ze świnkami na powierzchni różnorakich planet, jak też zabawę w próżni i potrzebę wykorzystywania pól grawitacyjnych małych planet do wyeliminowania przeciwników. Wszystko ubrano w szaty Star Wars, opowiadając historię w krzywym zwierciadle.

Tło fabularne oczywiście nie pozostało bez wpływu na moce specjalne ptaków. Luke Skywalker z dziobem używa miecza świetlnego do niszczenia murów. Han Solo strzela z blastera. Chewbacca sieje postrach swoimi gabarytami. Leia korzysta z promienia ściągającego, Obi-Wan Kenobi mocy Jedi, R2-D2 piorunów, a C-3PO wysadza się, aby lecące w dal z impetem części robota sięgnęły wszystkich wrogów na poziomach.

Ograniczenia wersji trial

Wersja testowa oferuje cały pierwszy epizod gry, na który składa się przeszło 100 poziomów. Daje to dość duży wgląd w mechanikę rozgrywki i zabawę na długo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

oprawa audiowizualna
brak
ocena użytkownika
06.11.2016 11:22 • Recenzja do wersji 1.5.0

Kolejna ciekawa odsłona Angry Birds. Oprawa audiowizualna oczywiście bardzo dobra. Plus za możliwości bohatera wzorowane na Star Wars: gwiezdne miecze itp. Wersja testowa niestety bardzo krótka ale i tak można się trochę pobawić. Gra pozytywnie zaskakuje :)