r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Angry Birds Star Wars II 1.9.22

Strona główna Android Gry Zręcznościowe

Angry Birds Star Wars II to kontynuacja jednego z najlepszych tytułów w dorobku Rovio. Połączenie świata Gwiezdnych Wojen oraz Angry Birds okazało się hitem. Autorzy postanowili iść za ciosem i stworzyli część drugą.

Gra rozwija prawie każdy element swojej poprzedniczki. Największą zmianą jest druga strona konfliktu. Po raz pierwszy możemy grać także świniami, które w tym przypadku reprezentują ciemną stronę mocy. Dla każdej ze stron przygotowano kilka długich kampanii. Dobrym zwyczajem Rovio gra ciągle otrzymuje aktualizacje oraz nowe poziomy.

r   e   k   l   a   m   a

W części drugiej znacznie rozwinięto wątek bohaterów. Jest ich więcej, posiadają też specjalne poziomy. Każdy dysponuje innymi mocami specjalnymi, przydatnymi podczas zabawy. Nowych bohaterów możemy zakupić podczas gry, bądź też skorzystać z technologii Telepods. Dzięki niej, do gry możemy przenieść zakupione w normalnym sklepie figurki.

Oprawa graficzna jak i muzyczna stoją na najwyższym poziomie. Przerobione motywy z nowej trylogii cieszą ucho, a lokacje bez problemy przywołują na myśl sceny z filmów. Zawodzi lekko narracja, nie jest tak spójna i jasna jak w poprzedniej części. Gra dostępna jest za darmo, posiada reklamy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.