r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Angry Birds Star Wars II 1.5.1

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Gra Angry Birds Star Wars okazała się dość sporym hitem, więc Disney postanowił kontynuować współpracę z odpowiedzialną za dzieje wściekłych ptaków firmą Rovio. Szybko ukazała się kontynuacja tej zręcznościowej produkcji, skoncentrowana na wydarzeniach ukazanych w nowej filmowej trylogii Gwiezdnych wojen, a także serialu Star Wars: Rebelianci. Znów znane wątki przetworzono w humorystyczny sposób.

Galeria programu

Mechanika zabawy oczywiście pozostała identyczna, jak wcześniej. Z procy wyrzucamy tutaj kolejne ptaki w kierunku budowli zamieszkiwanych przez zielone prosiaki, a celem gracza jest wyeliminowanie wszystkich przeciwników. Opierzeni bohaterowie mają naturalnie różnorakie zdolności, przy czym tym razem związane są one z kinową sagą. Mogą przykładowo machać w powietrzu mieczem świetlnym lub używać jakichś mocy.

Pojawiły się zmiany w temacie odblokowywania kolejnych etapów. Można przeskoczyć poziom, który trudno pokonać dzięki wykorzystaniu specjalnej waluty. Monety zbieramy w poszczególnych układach, jak również nagradzani nimi jesteśmy za przechodzenie kolejnych plus wypełnianie określonych wyzwań. Dodatkowo gromadzi się po drodze różnorakie bonusy, co w udany sposób motywuje do dalszej zabawy z bohaterami.

Ograniczenia wersji trial

Wersja testowa oferuje do rozegrania kilkadziesiąt etapów, które gracz stopniowo sobie odblokowuje. Daje to naprawdę duży wgląd w mechanikę rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

oprawa audiowizualna
brak
ocena użytkownika

Kontynuacja pierwszej części również bardzo udana. Oprawa audiowizualna bardzo dobra. Grywalność jak i mechanika zabawy oczywiście identyczna jak w poprzednich odsłonach. Plus za możliwości bohatera i zbieranie monet do odblokowania etapu. Gra znowu pozytywnie zaskakuje. Szkoda tylko że każda kolejna wersja jest płatna a demo takie krótkie.

06.11.2016 11:32 | Recenzja do wersji 1.5.1

Komentarze

0 nowych
darek719   41 #1 15.04.2016 16:24

Fajna gra z serii Angry Birds! Jak każda inna - wciągająca :)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.