reklama

Angry Birds: Star Wars już w Google Play, App Store i dla Windows Phone

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Zapowiedziana niedawno wersja wściekłych ptaków skrzyżowana z Gwiezdnymi Wojnami już wylądowała w Google Play. Podobnie, jak poprzednie edycje gry, Angry Birds: Star Wars dostępna jest za darmo w wersji podstawowej,

W tej odsłonie znajdziemy świnie-szturmowców (Pigtroopers), odpowiednio świńską gwiazdę śmierci i poziomy w klimacie kultowej epopei kosmicznej. Czerwony Luke Skywalker przy lądowaniu ciachnie przeszkodę lub prosiaka mieczem świetlnym, a księżniczka Leia z dystansu wystrzeli kilka wiązek lasera, rozwalając tak świńskie konstrukcje. Akcja toczy się z podkładem muzycznym z filmów Lucasa. Do odblokowania jest kilka ukrytych plansz, zaś najbliższa aktualizacja do stref Tatooine, Gwiazda Śmierci, Endor i Ścieżka Jedi (stylizowany na rodzimą planetę Yody) doda jeszcze strefę Hoth.

Gra wymaga Androida 2.2 lub nowszego i można ją znaleźć w sklepie Play. Dostępna jest także wersja HD, ale tu trzeba się przygotować na wydatek rzędu 12 złotych. W App Store gra kosztuje 99 centów, na podobny wydatek szykować się muszą właściciele Windows Phone. Firma Rovio zbiera też prace fanów związane z grą — można je oglądać na blogu Angry Birds.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama