reklama

Angry Birds: Star Wars od 8 listopada, będą naturalnie też zabawki

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Jeżeli ktoś myślał, że po wydaniu gry Bad Piggies firma Rovio odpuści sobie serię Angry Birds, to oczywiście był w wielkim błędzie. Wkurzone Ptaki, które kilka miesięcy temu wyfrunęły w kosmos, napotkały tam na swojej drodze Sokoła — tyle że Millennium. Podjęto oto współpracę z LucasArts, na mocy której rozrywkowa produkcja ornitologiczna przeniesiona zostanie do świata Gwiezdnych Wojen. Angry Birds: Star Wars trafi na pokład urządzeń z iOS, Androidem oraz komputerów już 8 listopada. Nie zabraknie mrocznego Prosiaka Vadera.

Oczywiście takie połączenie daje olbrzymie możliwości marketingowe i od razu skorzystać postanowili na tym producenci zabawek. Będzie nowa Jenga, gdzie zamiast wyjmować elementy z wysokiej wieży, rozbroimy świńską Gwiazdę Śmierci. W innym zestawie uskrzydlony Luke Skywalker z procy zaatakuje „kroczące” ku niemu konstrukcje z AT-AT. Do tego dochodzą plastikowe figurki, pluszaki, a nawet piankowe przebrania dla dzieci...

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama