Angry Birds Stella Angry Birds Stella 1.1.5

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Kolejna gra w świecie wściekłych ptaków. Po Angry Birds Go i Epic Rovio powraca do korzeni gatunku. Stella ponownie pozwala nam przejąć kontrolę nad katapultą, za pomocą której będziemy oczyszczać kolejne poziomy ze świń.

Główną rolę w tej części gry odgrywają kobiety. Tytułowa Stella wraz z koleżankami zastąpią znany z poprzednich tytułów zestaw ptaków. Gra przenosi nas na rajską wyspę Stelli, oferując 120 poziomów oraz 6 różnych postaci. Znając politykę Rovio, już niedługo dołączą do nich kolejne. Zarówno grafika jak i muzyka są bardziej "cukierkowe" niż ma to miejsce w klasycznych Angry Birds. Całość jest też bardziej kolorowa.

Rozgrywka, choć nawiązuje do klasycznego Angry Birds uległa drobnym zmianom. Znacznie większą role odgrywają moce specjalne naszych ptaków oraz ich dobre wykorzystanie. Dodatkowo na planszy pojawiło się więcej elementów do zbierania. Zmiany są na tyle odczuwalne by nawet fani poprzednich części poczuli powiew świeżości.

Nie zabrakło również wsparcia dla Telepods (czyli przenoszenia figurek kupionych w sklepie do świata gry), a także usługi Gry Play. Zamiast logowania na konto Rovio pozostała jedynie synchronizacja z Facebookiem. Angry Birds Stella dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!