r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Angry Birds Stella POP! 3.27.1

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane

Angry Birds Stella POP! to kolejna produkcja w uniwersum wściekłym ptaków, a zarazem druga gra skierowana przede wszystkim do żeńskiego odbiorcy. Jej główną bohaterką jest tytułowa Stella oraz jej przyjaciółki.

Tym razem rozgrywkę oparto na popularnym pomyśle znanym z serii Puzzle Bobble. Naszym zadaniem jest eliminacja zgromadzonych u góry ekranu kuli za pomocą wystrzeliwania własnych. Wystarczy w taki sposób połączyć minimum 3 identyczne elementy, aby doprowadzić do ich zniszczenia. Zadania są różne, raz będziemy mierzyli się z czasem, innym razem z limitem kuli, a jeszcze innym z eliminacją świń, ukrytych wśród nich.

r   e   k   l   a   m   a

Już teraz czeka na nas kilkadziesiąt poziomów, a kolejne są w drodze. Przy Rovio możemy być pewni częstych aktualizacji. Gra zawiera mikropłątności, jednak te zaczynają nam doskwierać dopiero w późniejszych poziomach. Nie zabrakło różnej maści dodatków, które mają nam ułatwić zabawę oraz urozmaiceń, które czynią zabawę bardziej atrakcyjną.

Oprawa gry nie odbiega od tego co znamy z Angry Birds Stella. Zarówno animacje jak i dźwięki stoją na bardzo wysokim poziomie. Angry Birds Stella POP! wspiera integrację z Google Play gry, dzięki czemu pozwala na rywalizację ze znajomymi. Choć tytuł nie wnosi zbyt wiele nowego do gatunku, to jest solidnie wykonaną pozycją w znanym i lubianym uniwersum.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 17.11.2016 22:44

gra fajna, ale co z tego, skoro przestała działać - nie daje się włączyć. Wiem, że to nie tylko mój problem. nie ma oczywiście żadnej pomocy, gra nie uruchamia się i tyle.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.