r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Angry Birds dla Windows Phone darmowe do 15 maja

Strona główna Aktualności

Wypuszczone pod koniec 2009 roku w wersji dla systemu iOS Angry Birds wkrótce zdobyło ogromną popularność nie tylko na urządzeniach firmy Apple, lecz również tych pod kontrolą Androida. Dwa lata później gra została przepisana też pod słuchawki z Windows Phone 7, ale nie doczekała się tylu aktualizacji, jak pozostałe jej edycje. Teraz ulepszona wersja tytułu jest wreszcie dostępna dla WP7 oraz WP8 — do 15 maja pobierzemy ją bezpłatnie.

Rovio najwyraźniej uważa, że lepiej późno, niż wcale. Nowsze odsłony serii o ptakach i prosiakach, jak Bad Piggies czy Angry Birds: Star Wars, wydawano na mobilną platformę Microsoftu z mniejszymi poślizgami. Popularność gry Rovio przełożyło zmyślnie na dodatkowe źródła dochodu — z zabawek, akcesoriów komputerowych, kreskówek, a w 2016 roku do kin wejdzie film pełnometrażowy Angry Birds w 3D. W zeszłym roku pomysłodawcy przygód wkurzonych ptaków zarobili przeszło 152 miliony euro, czyli ponad dwukrotnie więcej, niż rok wcześniej...

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.