reklama

Angry, Drunken Dwarves na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy pozycję Angry, Drunken Dwarves. To próba przedstawienia klasycznego Tetrisa (która to już?) w nieco nowszej, rozszerzonej i ciut zmienionej postaci.

Samo doklejanie do siebie klocków, w dodatku w tym samym kolorze, nie wystarczy, albowiem naszym zadaniem jest głównie składanie elementów w duże klejnoty, które dopiero należy roztłuc przy pomocy odpowiednich narzędzi - ich barwa oczywiście też nie pozostaje bez znaczenia. Gdy już ta sztuka nam się powiedzie wówczas nasz przeciwnik, prowadzący rozgrywkę w prawej części ekranu, zasypany zostaje deszczem drobnych kamieni odpowiednio do ilości tych zniszczonych przez nas samych, co znacznie utrudnia mu grę, a nam zwiększa szanse na zwycięstwo w danej rundzie.

Grę Angry, Drunken Dwarves można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Logiczne.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy zapowiedź God of War III - tytułu, który pokaże, że Kratos to największy kozak gier wideo, a do tego przedpremierowy test ostatniego dzieła Ensemble Studios, czyli Halo Wars na Xboksa 360, oraz nasze wrażenia z testów beta Quake Live - znany FPS od teraz w przeglądarce WWW.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama