Angry IP Scanner 3.5.3

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Angry IP Scanner to bezpłatny (open-source) i wieloplatformowy skaner sieciowy charakteryzujący się przejrzystym interfejsem i prostotą użytkowania (nie wymaga instalacji i w znikomym stopniu zużywa zasoby komputera).

Narzędzie powstało głównie z myślą o administratorach sieci komputerowych i w głównej mierze to właśnie oni robią użytek z Angry IP Scanner. Program umożliwia bowiem bardzo szybkie skanowanie adresów IP, portów, a także oferuje inne funkcje przydatne w codziennej pracy (np. wyświetla dane hosta, czas odpowiedzi i informacje o aktualnym pingu). Naturalnie aplikacja może być również wykorzystywana przez użytkowników domowych w rozmaitych celach.

Angry IP scanner pozwala na analizę otwartych portów, sprawdzenie geolokalizacji adresu IP i ustalenie adresu MAC karty sieciowej. Narzędzie zawiera dodatkowo opcję tworzenia listy ulubionych adresów IP, które chcemy zapamiętać, by użyć ich później w konkretnym celu. Pozyskane dane można eksportować do pliku w formacie CSV, TXT lub XML.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
maciej1993   5 #3 05.01.2017 17:59

Moim zdaniem program nie jest taki zły ale strasznie wolno skanuję.

Radek68   22 #2 08.02.2016 19:42

Przetestowałem. Kompletnie nic rewelacyjnego, znacznie, ale to znacznie więcej różnych funkcjonalności udostępniają, również bezpłatne, programy innych firm. Moim zdaniem program nie mający racji bytu, chyba że się mocno rozwinie i nadal pozostanie bezpłatny.

Autor edytował komentarz.
Radek68   22 #1 31.01.2016 23:38

Na pewno go przetestuję jutro w pracy, ale już widzę jedną nieścisłość: w opisie napisaliście, że "nie wymaga instalacji", natomiast udostępniona wersja to setup, który po uruchomieniu przystępuje do... instalacji.
Jak sprawuje się w sieci napiszę po testach.