Animatic by Inkboard Animatic by Inkboard 1.3.7-play-free

Strona główna Android Edukacja i nauka Gry i programy dla dzieci
Pobierz program
lub zeskanuj:

Animatic by Inkboard to aplikacja, za pomocą której można tworzyć animowane szkice korzystając ze smartfonu lub tabletu. To program, który może przypaść do gustu zwłaszcza dzieciom.

Aplikacja jest gotowa do pracy od razu po zainstalowaniu. Na ekranie głównym znajdziemy przykładowe animacje stworzone przy użyciu Animatic, które mogą posłużyć jako inspiracja dla twórczości naszej lub naszej pociechy. Z kolei w prawy dolnym rogu ekranu znajdziemy czerwony przycisk, za pomocą którego możemy zabrać się za tworzenie własnego dzieła.

Proces tworzenia animacji jest bardzo prosty. Każda karta animacji to biała plansza, a na dole ekranu znajdziemy bogaty zestaw kredek, farbek i flamastrów w różnych kolorach, a także ołówków. Możemy rysować własne obrazki, a na kolejnych slajdach dodawać kolejne grafiki, by stworzyć animację. Gdy zakończymy pracę i wybierzemy przycisk "Next", aplikacja zapyta nas o format zapisu pliku (GIF lub wideo), pozwoli ustawić prędkość animacji, a następnie wyświetli ekran udostępniania animacji. Możemy zarówno zapisać ją w pamięci urządzenia, a także przesłać np. e-mailem, SMS-em lub na WhatsApp.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!