r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Anki 2.0.41

Strona główna Mac Edukacja i nauka Inne programy edukacyjne i naukowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Anki to program do nauki, głównie języków obcych, bazujący na fiszkach. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby wykorzystać go do nauki na przykład definicji pojęć.

Galeria programu

Aplikacja opiera się na inteligentnym algorytmie wyświetlania fiszek. Warunkiem jego poprawnego działania jest systematyczne powtarzanie materiału. Podczas nauki fiszek przy każdej z nich program wyświetla przyciski, na podstawie których określamy na jakim poziomie opanowaliśmy dane słówko lub pojęcie. Wspomniane przyciski to Znowu, Dobra i Łatwa. Dzięki temu program jest w stanie przypomnieć nam dane zagadnienie, zanim zdążymy je na dobre zapomnieć. Można ściągnąć gotowe talie fiszek lub tworzyć własne. Każda fiszka może składać się nie tylko z tekstu, ale również z grafiki. Program jest w stanie zobrazować nam nasze postępy w nauce na wykresach. Wszystkie dodane talie synchronizują się z serwerem Anki, dzięki czemu nasze dane są bezpieczne.

Anki to skuteczny sposób nauki szczególnie języków obcych. Program jest dostępny za darmo w pełnej, polskiej wersji językowej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.